Laseroterapia i plazma ARC

OPIS TECHNOLOGII

W korekcie opadających powiek, usuwaniu głębokich zmarszczek, blizn, a także przebarwień i nierówności skórnych pomoże plazma frakcyjna ARC. To nowoczesne urządzenie dopiero wchodzi na rynek krajowy i już zbiera pozytywne recenzje! Jako niechirurgiczny lifting sprawia, że zabieg jest bezpieczny, ale i bardzo skuteczny. Pomimo stosowania wiązek plazmy, dzięki którym powstaje łuk elektryczny, przez ciało pacjenta jak i kosmetologa nie przechodzi prąd.

WSKAZANIA

lifting opadających powiek bez użycia skalpela,
redukcja nawet głębokich zmarszczek, które pojawiają się przede wszystkim w okolicach oczu, ust czy przy uszach,
leczenie trądziku zapalnego
redukcja blizn i zmian skórnych, które powstały na skutek rozciągania się tkanki,
redukcja brodawek, kurzajek i włókniaków różnego pochodzenia
JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEGU

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania

PRZEBIEG

Podczas konsultacji określany jest rodzaj skóry i jej problem i na tej podstawie dobierane są parametry.

Przed zabiegiem zostają przekazane także wszelkie informacje dotyczące zabiegu oraz zalecenia pozabiegowe.

Procedura ta wykonywana jest przez wykonywanie niewielkich punktów na powierzchni skóry poprzez plazmę generowaną z urządzenia, każdy w odległości ok 0,5 mm jeden od drugiego, pozwalając zachować perfekcyjną plastyczność w ruchu powieki aż do zakończenia procedury.

EFEKTY

Głównym wskazaniem PLASMY jest podniesienie górnej powieki (nieinwazyjna bleferoplastyka), lifting dolnej części twarzy, leczenie utrwalonych głębokich zmarszczek w okolicy oka i okolicy ust (tzw. zmarszczki palacza),usuwanie zmian skórnych, takich jak: brodawki płaskie, brodawki łojotokowe, włókniaki, kurzajki, oraz leczenie blizn i rozstępów.

W trakcie procesu redukowania zmarszczek, blizn czy też korekty powiek za pomocą plazmy frakcyjnej ARC nie trzeba rezygnować z życia codziennego. Plazma nie pozostawia sińców czy nieestetycznych śladów po zabiegu, wystarczy delikatny makijaż, aby zakryć miejsca, które były leczone.

PRZECIWWSKAZANIA

– ciąża i karmienie piersią

– rozrusznik serca

– implanty w okolicy zabiegowej

– nowotwory

– przerwanie ciągłości naskórka