Strona główna tekst

Profesjonalny gabinet medycyny estetycznej w Sosnowcu – Instytut Luisa

Instytut Luisa to salon medyczno-kosmetyczny z pewną misją. Nasza wykwalifikowana kadra, dbałość o Klienta i doświadczenie to gwarancja, że każdy kto przekroczy próg naszego gabinetu kosmetycznego będzie zadowolony. Mieścimy się w Sosnowcu, a pacjenci przyjeżdżają do nas z miejscowości, które sąsiadują – między innymi z Katowic, Czeladzi, Będzina, Mysłowic czy Dąbrowy Górniczej, Jaworzna ale także z miast oddalonych takich jak Wrocław czy Warszawa. Dlaczego? Ponieważ ufają naszej kadrze i wiedzy. Medycyna estetyczna nie jest dla nas tajemnicą.

szeroki wachlarz usług kosmetycznychKosmetologia oraz medycyna estetyczna w ostatnich latach prężnie się rozwinęła – za sprawą nowych technologii, kosmetyków czy potrzeb pacjentów. W dzisiejszych czasach możemy pomóc skórze i cofnąć lub zatrzymać cenny czas. Jednak zanim podejmiemy się zabiegom, należy sprawdzić czy salon posiada odpowiednie zaplecze, zachowuje normy bezpieczeństwa i zapewnia odpowiedni komfort dla swoich Klientów – my, jako wiodący gabinet medycyny estetycznej w Sosnowcu takie posiadamy. Od lat Instytut Luisa podwyższa swoje standardy, pracownicy pobierają nauki od doświadczonych specjalistów z całej Polski lub zza granicy, uczestniczą w targach i kongresach branżowych, uczą się nowych technik, a wszystko po to, by klienci odwiedzający nasz salon kosmetyczny wychodzili z uśmiechem. Uśmiechem, który będzie symbolizować zadowolenie z efektów końcowych, obsługi, opieki i komfortu, który jest dla nas najważniejszy. Przychodząc do nas, mają Państwo pewność, że są oddawani w najlepsze ręce na terenie Sosnowca, Katowic czy innych miejscowości na terenie Śląska (Dąbrowy Górniczej, Mysłowic, Będzina, Czeladzi, a nawet Jaworzno!).

wolne terminy na usługi kosmetyczneNasz salon kosmetyczny Instytut Luisa w Sosnowcu to lata doświadczeń, praktyki oraz ciężkie lata zdobywania wiedzy. Medycyna estetyczna i kosmetologia stały się nie tylko sposobem na życie, ale i naszą pasją, dlatego robimy to co kochamy, wkładamy serce, oddanie i staramy się, by nasi Klienci czuli, że są w odpowiednim miejscu. W gabinecie kosmetycznym Instytut Luisa czekają na Państwa specjaliści – osoby, które są najlepsze w tym co robią.