Home text

Instytut Luisa to salon medyczno-kosmetyczny z pewną misją. Nasza wykwalifikowana kadra, dbałość o Klienta i doświadczenie to gwarancja, że każdy kto przekroczy próg naszego gabinetu będzie zadowolony. Mieścimy się w Sosnowcu, w sercu Śląska, a pacjenci przyjeżdżają do nas z miejscowości, które sąsiadują – między innymi z Katowic, Czeladzi, Będzina, Mysłowic czy Dąbrowy Górniczej. Dlaczego? Ponieważ ufają naszej kadrze i naszej wiedzy.

Kosmetologia oraz medycyna estetyczna w ostatnich latach prężnie się rozwinęła – za sprawą nowych technologii, kosmetyków czy potrzeb pacjentów, w dzisiejszych czasach możemy pomóc skórze, włosom, paznokciom i cofnąć lub zatrzymać cenny czas. Jednak zanim podejmiemy się zabiegom, należy sprawdzić czy salon posiada odpowiednie zaplecze, zachowuje normy bezpieczeństwa i zapewnia odpowiedni komfort dla swoich pacjentów.

Od lat Instytut Luisa podwyższa swoje standardy, pracownicy pobierają nauki od doświadczonych specjalistów z całej Polski, uczą się nowych technik, a wszystko po to, by klienci odwiedzający salon wychodzili z uśmiechem. Uśmiechem, który będzie symbolizować zadowolenie z efektów końcowych, obsługi, opieki i komfortu, który jest dla nas najważniejszy. Przychodząc do nas, mają Państwo pewność, że są oddawani w najlepsze ręce na terenie Sosnowca, Katowic czy innych miejscowości na terenie Śląska

Nasz salon kosmetyczny w Sosnowcu to lata doświadczeń, to lata praktyki, to ciężkie lata zdobywania wiedzy. Medycyna i kosmetologia stały się nie tylko sposobem na życie, ale i naszą pasją, dlatego robimy to co kochamy, wkładamy serce, oddanie i staramy się, by nasi pacjenci czuli, że są w odpowiednim miejscu. W Instytucie Luisa czekają na Państwa lekarze, kosmetolodzy i osoby, które są najlepsi w tym co robią. Zapraszamy do nas – ul. Grota Roweckiego 181, Sosnowiec (przy drodze szybkiego ruchu do Katowic, od Czeladzi dzielą go zaledwie 4 km)

Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy wydzielony, bezpłatny parking – jeżeli chcą Państwo skorzystać z komunikacji miejskiej, naprzeciwko salonu znajduje się przystanek autobusowy.