Calluspeeling- Pedicure inny niż wszystkie

To przyjemny, a zarazem skuteczny zabieg, który nadaje zniszczonej skórze stóp niespotykaną miękkość. Proste w użyciu płaty nasączone buforowanym roztworem kwasu pozwalają na bezbolesne i niezwykle bezpieczne usunięcie zrogowaciałego naskórka bez podrażnień i łuszczenia. Bezpieczny w przypadku stopy cukrzycowej oraz po chemioterapii.

Szybki efekt. Bez użycia frezarki.

Szybki efekt. Działająca szybko i skutecznie opatentowana, szwajcarska formuła.

Bez użycia noży czy frezarek, eliminuje całkowicie zrogowacenia, pęknięcia i odciski! Nie powoduje podrażnień i łuszczenia

Bazuje na zmiękczających, normalizujących proces keratynizacji naskórka zbuforowanych kwasach: glikolowym i mlekowym nie powodując dyskomfortu złuszczania po aplikacji.

Szwajcarska firma MAVEX opracowała unikatowy zabieg CALLUSPEELING, który jako jedyny na polskim rynku posiada CERTYFIKACJĘ MEDYCZNĄ Poznaj atuty zabiegu medycznego CALLUSPEELING firmy MAVEX.

  1. Produkt medyczny Klasa I – Certyfikacja Swissmedics gwarantująca bezpieczeństwo dla pacjenta.
  2. Zabieg obejmuje zarówno część śródstopia jak i piętę.
  3. Całkowicie usuwa popękany, twardy, suchy i zrogowaciały naskórek w zaledwie 15 minut bez użycia ostrzy i frezarki.
  4. Brak ostrzy zapobiega niebezpieczeństwu krwawienia oraz eliminuje ryzyko zakażenia się.
  5. Bazuje na zmiękczających, normalizujących proces keratynizacji naskórka zbuforowanych kwasach: glikolowym i mlekowym nie powodując dyskomfortu złuszczania po aplikacji.
  6. Komfortowy i przyjemny zabieg nadający niezwykłą miękkość stopom na dłuższy czas.
  7. Kosmetyki do użytku domowego oparte na szwajcarskich ziołach, które na długo pozwolą nam cieszyć się miękkimi naskórkiem , oraz zapewnią stopom odpowiednią higienę (przeciwdziałają tworzeniu się grzybów i bakterii). Prawdą jest fakt, że zmniejszenie dolegliwości i przywrócenie stopom estetycznego wyglądu można uzyskać tylko i wyłącznie poprzez fachową i regularną terapię w gabinecie oraz edukację pacjentów w zakresie domowej pielęgnacji stóp. Uzupełniająca zabieg CALLUSPEELING terapia domowa stanowiąca ważny krok leczenia obejmuje intensywnie nawilżający, stymulujący krążenie oraz antybakteryjny Foot Daily Care Cream zawierający synergiczny kompleks balsamicznych wyciągów roślinnych ze szwajcarskich alpejskich ziół i roślin m.in. ekstraktu z czerwonego świerku, eukaliptusa, lawendy, mocznika i roślinnych lipidów. Dla pacjentów borykających się z problemem nadmiernej potliwości oraz nieprzyjemnym zapachem dedykowany jest produkt Foot Active Carbon Cream. Dzięki zawartości aktywnego węgla, rozmarynu, tymianku oraz mentolu zapobiega nadmiernemu poceniu, absorbuje i neutralizuje nieprzyjemny zapach, a także zapobiega proliferacji bakterii oraz grzybów.