SKUTECZNE ZABIEGI KOSMETYCZNE NA TWARZ I CIAŁO

Nasza oferta zawiera szereg zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało odpowiednich do każdego typu skóry. Po profesjonalnej konsultacji z doświadczonym kosmetologiem dowiesz się, z jakich zabiegów będziesz mogła skorzystać, a następnie przekonasz się o ich niewątpliwych zaletach. Zarówno Panie i Panowie ze skórą wrażliwą, skłonną do alergii, dojrzałą, młodą, naczynkową, tłustą lub każdą inną znajdą w ofercie naszego salonu kosmetycznego coś dla siebie.

W pracy stawiamy na profesjonalizm oraz kreujemy przyjazną atmosferę, dzięki której wizyta w naszym gabinecie zawsze jest relaksująca, niczym wypad do najlepszego salonu odnowy biologicznej. Oferujemy zakres zabiegów z dziedziny kosmetologii estetycznej, takich z zastosowaniem chociażby osocza bogatopłytkowego, kwasu hialuronowego i nici PDO. Zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało dzielimy również na te z wykorzystaniem nowoczesnych laserów (tutaj w grę wchodzi np. depilacja laserowa), jak i stricte produktów z dziedziny kosmetologii, tj. mezoterapia (igłowa oraz bezigłowa), karboksyterapia i popularny endomasaż.

Również te popularne zabiegi upiększające są u nas wykonywane. Na tej liście plasuje się zarówno oxybrazja, mikrodermabrazja, jak i infuzja tlenowa. Chociaż nasz gabinet kosmetyczny mieści się w Sosnowcu, to klienci i klientki dojeżdżają do nas z okolicznych miejscowości: z Katowic, Będzina, Czeladzi, Mysłowic, jak i pobliskiego Jaworzno. Nie ma bowiem nic lepszego od relaksującej pielęgnacji ciała bądź twarzy wykonanej pod okiem profesjonalnego, wykwalifikowanego, a co najważniejsze polecanego zespołu kosmetologów i kosmetyczek. Przez lata doświadczenia możemy poszczycić się nie tylko ciągle szkolącą się kadrą profesjonalistów, ale i pokaźną liczbą stałych klientów i klientek.

Jeśli masz wątpliwości, czy warto zainwestować w swój młody wygląd, zgłoś się na bezpłatną konsultację, na której poznasz zalety dedykowanych Tobie zabiegów. Każda skóra posiada specyficzne wymagania, my znamy się na swoim fachu, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować zabiegi na twarz i ciało, po których poczujesz się jak po wizycie w SPA. Lato, jesień, czy zima, o każdej porze roku skóra potrzebuje ukojenia i odżywienia. To właśnie my możemy je zagwarantować.

Salon kosmetyczny oraz gabinet medycyny estetycznej – Sosnowiec, Katowice
Salon kosmetyczny oraz gabinet medycyny estetycznej - Sosnowiec, Katowice