Dlaczego warto wybrać nasz salon kosmetyczny

Każdy przed wizytą w gabinecie medycyny estetycznej zastanawia się któremu specjaliście zaufać. Jeśli również jeszcze nie wiesz, z którego salonu skorzystać to ten artykuł jest dla Ciebie. W krótkich słowach przedstawiamy argumenty przemawiające za naszym salonem.

Kompetencje i wykwalifikowana kadra

Podstawą gabinetu medycyny estetycznej są kompetencje zespołu. Dysponujemy kwalifikacjami z zakresu kosmetologii oraz dziedzin pokrewnych (odnowy biologicznej i medycyny estetycznej). Warto odnotować, że stale rozwijamy nasze kwalifikacje. Nasi pracownicy korzystają z nauki od doświadczonych specjalistów z Polski i zza granicy, regularnie uczestniczymy w targach, kongresach branżowych oraz poszerzamy zakres naszych usług ucząc się nowych technik.

W naszym zespole pracują specjaliści:

  • mgr Ewa Król-Galimurka
  • mgr Monika Zemła
  • mgr Kamila Konior-Jasińska
  • kosmetolog Wiktoria Łabędzka
  • kosmetolog Klaudia Ciempka
  • pielęgniarka Jolanta Gaździcka
  • linergistka Sandra Świątek
  • linergistka Jadwiga Macherzyńska

Dodatkowo przy wykonywaniu zabiegów współpracujemy z lekarzem dermatologiem, chirurgiem oraz lekarzem medycyny estetycznej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych kompetencji, poznaj nasz zespół na podstronie o nas: https://instytutluisa.pl/o-nas/

Podejście do Klienta

Praca jest także naszą pasją, dlatego we wszystko co robimy wkładamy wiele serca i energii. Wiemy, że wybierając salon kosmetyczny chcesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach. Wiemy także, że poza kompetencjami bardzo ważne jest odpowiednie podejście do Klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby wizyta przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze. Bardzo dbamy o to by przebieg wizyty był komfortowy i absolutnie bezstresowy.

Nasi klienci mówią, że Instytut Luisa to najlepszy salon kosmetyczny!

Najcenniejszy jest uśmiech i dobre słowo od naszych klientów. Dlatego jesteśmy tak bardzo szczęśliwi, że większość naszych klientek poleca nasz salon rekomendując wizytę znajomym. Już nie raz usłyszeliśmy, że jesteśmy najlepszym salonem kosmetycznym w okolicy! Działamy na terenie Sosnowca oraz okolicznych miejscowości – Będzin, Dąbrowa Górnicza i Czeladź. Dobre opinie naszych klientek to z jednej strony wielkie wyróżnienie, ale z drugiej strony wielka odpowiedzialność. Nie zamierzamy spoczywać na laurach. Stale podwyższamy standardy naszej pracy, wszystko po to by wizyta w naszym salonie spełniała wysokie oczekiwania klienta.