Opalanie natryskowe

OPIS

Jak działa opalanie natryskowe?

Zabieg opalania natryskowego wykonywany w Instytucie Luisa trwa około 20 minut. Opalanie nadaje skórze naturalnie i efektownie wyglądającą opaleniznę. W wielu przypadkach efekt opalający może być lepszy niż słoneczny czy uzyskany w solarium. Opalanie natryskowe to usługa odpowiednia dla wszystkich, którzy źle reagują na promieniowanie UV, np. osób z jasnym fenotypem. To świetny, zdrowy sposób na piękny wygląd.

Czy opalanie natryskowe jest bezpieczny w użyciu?

Preparaty do opalania natryskowego są uważane na świecie za najbezpieczniejszą metodę uzyskania brązowej skóry. Unikatowa kombinacja mineralnych środków brązujących oraz zatwierdzonego kosmetycznego czynnika opalającego DHA, który posiada certyfikat Ecocert, dają naprawdę niezwykły efekt opalający. Nasze produkty nie zawierają alkoholu, olejków, perfum ani potencjalnie szkodliwych środków konserwujących, dlatego mogą być stosowane przez kobiety w ciąży i alergików.

Jak długo utrzymuje się opalenizna po opalaniu natryskowym?

Można oczekiwać, że opalenizna będzie utrzymywała się do 10-14 dni w zależności od rodzaju skóry oraz sposobu przygotowania się. Regularne nawilżanie przedłuży czas utrzymywania się opalenizny.

Opalanie natryskowe to:

  • naturalnie wyglądająca opalenizna
  • indywidualnie dobrany odcień do karnacji
  • piękny brąz w zaledwie kilka minut
  • równomierny kolor
  • opalenizna utrzymuje się do 10 dni
  • pełne bezpieczeństwo
  • najwyższej jakości sprzęt z funkcją suszenia
  • naturalne preparaty opalające

Opalanie natryskowe Mysłowice

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEGU OPALANIA NATRYSKOWEGO

Dzień przed zabiegiem należy wykonać peeling ciała.

Na zabieg przychodzimy w luźnym, ciemnym ubraniu.

Przed zabiegiem należy zdjąć biżuterię i zmyć makijaż.

PRZEBIEG OPALANIA NATRYSKOWEGO

Osoba wykonująca zabieg przygotowuje dla nas bieliznę jednorazową wraz z czepkiem ochronnym na włosy. Po przebraniu się wchodzimy do namiotu w którym czekają na nas klapki samoprzylepne (także jednorazowego użytku). Operator informuje nas jaką pozycję mamy przyjąć a następnie za pomocą aerografu rozpryskującego równomiernie preparat samoopalający opala kolejno każdą część naszego ciała.

Następnie ciało zostaje dokładnie wysuszone.

Cały zabieg trwa około 20 minut.

Opalanie natryskowe Dąbrowa Górnicza

ZASADY OPALANIA NATRYSKOWEGO

Przed zastosowaniem opalania natryskowego należy złuszczyć naskórek całego ciała przy użyciu peelingu. Należy zwrócić szczególną uwagę na miejsca, gdzie skóra jest grubsza: kolana, łokcie oraz kostki. Na tym etapie nie należy stosować balsamów nawilżających, antyperspirantu ani perfum, ponieważ będzie to miało niekorzystny wpływ na wynik końcowy opalania. Zabiegi typu depilacja, głębokie złuszczanie naskórka powinny być wykonane co najmniej dwa dni przed opalaniem natryskowym. Po zastosowaniu preparatu opalającego radzimy nie moczyć skóry przez minimum 5 godz. W dniu aplikacji nie należy również nadmiernie ćwiczyć.

Po 6-8 godz. po aplikacji zaleca się umycie skóry żelem myjącym – bez użycia gąbki! Część bronzera zmywa się- jest to naturalny proces opalania natryskowego, jednak opalenizna nadal utrwala się na skórze. Jej trwałość zależy od kilku czynników: odpowiedniego przygotowania się przed zabiegiem i od poziomu nawilżenia skóry oraz pielęgnacji po zabiegu. Zalecamy intensywne nawilżanie skóry po zabiegu kosmetykami do opalania natryskowego. Ponadto, aby dłużej utrzymać opaleniznę, należy unikać długich kąpieli, zabiegów spa oraz produktów złuszczających naskórek.

PRZECIWWSKAZANIA

  • przerwanie ciągłości naskórka
  • stany zapalne skóry

Opalanie natryskowe Katowice